İşte Benim Stilim 8 Mayıs Eleme Gecesi İzle

TV 8’in ilgiyle izlenen stil yarışma programı İşte Benim Stilim bu akşam yine güzel bir eleme gecesiyle dördüncü haftayı geride bırakıyor. 8 mayıs cuma günü saat 22:30’da ekranlara gelecek olan eleme gecesinin bugünkü konuğu Işın Karaca olacak.

iste-benim-stilim-8-mayıs-eleme-gecesi

iste-benim-stilim-8-mayıs-eleme-gecesi

Muhteşem gece İvana Sert‘in Lyric Wawe Effect türünde yapacağı nefes kesen dansı ile başladıktan sonra juri üyeleri yerlerini alacak. Bugün yarışmacılara yorum yapacak ve şarkılarıyla da yarışmaya renk katacak konuk juri üyesi ise Işın Karaca olacak ve o da juri koltuğundaki yerini alacak. Yorumların ve sevilen şarkıların haricinde İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarına stil konusunda da tavsiyelerde bulunacak olan Karaca, verdiği oylarla da elenecek olan ismin belirlenmesine katkıda bulunacak.

Yarışmacıların podyum performanslarını gerçekleştirmek için stillerini belirleyecekleri konsept ise ‘yerli yabancı ikonlar’ olacak. Bakalım yarışmacılar hangi ikonları canlandıracak ve juriden bekledikleri puanları alabilecekler mi? Gecenin sonunda elenen kim olacak? Tüm gelişmeler ve muhteşem gecede eleme heyecanını birlikte yaşamak için sitemize bu konu altından ekleyeceğimiz videodan İşte Benim Stilim 8 mayıs eleme gecesi izleyin.

İşte Benim Stilim 8 Mayıs Eleme Gecesi Tek Parça İzle