İşte Benim Stilim 6. Sezon Yarışmacıları Kim?

Ekranların çok sevilen ve ilgiyle takip edilen moda stil yarışma programı İşte Benim Stilim 6. Sezon’uyla ekranlarda moda rüzgarları estirmeye devam ediyor. Yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter, jüri görevini ise Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş ve İvana Sert üstleniyor. Bu sezonda da birbirinden çılgın ve farklı karakterlere sahip yarışmacılar stil konusunda birbirleriyle yarışıyor. Peki, İşte Benim Stilim 6. Sezon yarışmacıları kim? sizler için tüm listeyi açıklıyoruz. Ayrıntılı yarışmacı tanıtımları da yine sitemize eklenecektir. Bizleri takip etmeye devam edin.

iste-benim-stilim-6-sezon-yarismacilari

iste-benim-stilim-6-sezon-yarismacilari

Yarışmacılar bu sezon oldukça olaylı bir şekilde yarışmaya giriş yaptı. Öyle ki daha ilk günden tartışmalar yaşandı. Özellikle Nihal Candan’ın kardeşi Bahar Candan saçlarını istediği kuaföre yaptıramadığı için sinirlerine hakim olamadı. Güzel yarışmacı ancak Nurella’nın araya girmesi ve yarışmacıların saygılı olmasını istemesiyle sakinleşti. Peki diğer yarışmacılar kim? İşte sıralı liste…
Yarışmacılar: Dicle Turgal, Esin Cepni, Bahar Candan, Meral Avcı, Yeşim Aydın, Dilara Rabia Yaşar, Melike Çamlıoğlu, Tuğba İldiz, Selay Topçuoğlu, Zeynep Vuran, Özge Sarı, Yağmur Taktaş.

iste-benim-stilim-6-sezon-juri-uyeleri

iste-benim-stilim-6-sezon-juri-uyeleri