İşte Benim Stilim 6. sezon 9 Şubat izle 2. bölüm birbirinden iddialı yarışmacıların performansları ve deneyimli jüri üyeleriyle full olarak sitemize eklenmiştir. Videodan tüm bölümü izleyebilir, yarışmacıların kaç puan aldıklarını, stillerini, son güncel puan tablosunu ve yaşanan gelişmeleri izleyebilirsiniz. İşte Benim Stilim 6. Sezon bölümleri yepyeni gelişmelerle TV8 ekranlarına gelmeye ve eş zamanlı olarak da sitemizde yayınlanmaya devam ediyor.

iste-benim-stilim-6-sezon-2-bolum-9-subat-izle

iste-benim-stilim-6-sezon-2-bolum-9-subat-izle

Birbirlerine yorum yapan yarışmacılar zaman zaman kendi aralarında tartışmalar yaşıyor, çünkü yeni sezon yarışmacıları stil konusunda çok iddialı. Kendileri arasında bu denli beğenme sorunu yaşayan yarışmacılar bir de Hakan Akkaya, İvana Sert ve Nur Yerlitaş’tan oluşan Türkiye’nin ünlü modacılarından oluşan jüri üyelerinin karşısına çıkarak kendilerini kanıtlamaya ve puan kazanmaya çalışıyor. İşleri bir hayli zor.

iste-benim-stilim-6-sezon-2-bolum-9-subat-guncel-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-2-bolum-9-subat-guncel-puan-tablosu
Yarışmanın 9 Şubat 2016 yılında yayınlanan 2. bölümünde en dikkat çekici olaylar ise yarışmacıların stillerini basit bulmaları ve Nur Yerlitaş’ın Bahar’ı çok kavgacı olmasından dolayı uyarması oluyor. Ancak Bahar yine de toplamda 44 puanla puan tablosunda 1. sıraya yükseliyor.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 9 Şubat izle 2. Bölüm Tek Part