İşte Benim Stilim 6. Sezon 8 Şubat 2016 izle 1. Bölüm olarak ekranlara gelen yeni sezonun ilk bölümünde heyecan doruktaydı. Yarışmacılar ilk kez podyuma çıktıkları için tavırlarından heyecanları okunurken yine de ilk günden tartışmalar yaşamaktan geri kalmadılar. Birinci bölümü ve tüm İşte Benim Stilim 6. Sezon bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-6-sezon-8-subat-1-bolum-izle

iste-benim-stilim-6-sezon-8-subat-1-bolum-izle
Sezonun ilk bölümünde yarışmacı tanıtımlarının dışında yarışmanın yeni kuralları da hem yarışmacılara hem de ekranları başındaki izleyicilere açıklandı. Artık yıldız ve üzgün surat almak yerine hafta içi yarışmacılarının performanslarına göre alacakları puan toplamlarının yer aldığı tablo dikkate alınarak ödülü alan kişi belirlenecek. Eleme gecelerinde ise yarışmacıların eleme gecesi performansları dikkate alınacak.

iste-benim-stilim-6-sezon-8-subat-pazartesi-puan-durumu

iste-benim-stilim-6-sezon-8-subat-pazartesi-puan-durumu

İlk bölümde neler yaşandı? Yeni İşte Benim Stilim 2016 yarışmacıları kimler? Yeni jüri üyelerinin enerjisi ekrana nasıl yansıdı? Tüm merak ettiklerinizi öğrenebileceğinin yarışmanın ilk bölümü sitemize eklenmiştir. Videodan full tek parça olarak izleyebilirsiniz. Yeni bölümler için bizleri takip etmeye devam edin.

İşte Benim Stilim 6. Sezon İlk Bölüm izle 8 Şubat Youtube