İşte Benim Stilim 6. Sezon 12 Şubat eleme gecesi izle 6. bölüm ilk veda eden ismin belirlendiği özel geceyi sitemizden izleyebilirsiniz. Yeni kurallara göre elemelerin yapıldığı yarışma artık oldukça zorlu hale geldi. Hafta içinde alınan puanlar sadece ödülü alanı belirlerken gala gecesi puan tablosu da elenen yarışmacıyı belirliyor. Bu denli zorlu yarışta yeni İşte Benim Stilim 6. Sezon bölümlerini izleyiciler heyecanla bekliyor.

iste-benim-stilim-6-sezon-12-subat-eleme-gecesi-canli-izle-6-bolum-kim-elendi

iste-benim-stilim-6-sezon-12-subat-eleme-gecesi–izle-6-bolum-kim-elendi

İlk eleme gecesinde Kırmızı Halı konseptinde giydikleri kıyafetlerle podyuma çıkan yarışmacılar Hakan Akkaya, İvana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve konuk jüri Banu Alkan’dan puanlarını aldılar. Bunun dışında Banu Alkan oldukça eğlenceli anlar yaşanmasına neden oldu. Bu şekilde stil ve eğlence dolu anlar yaşanırken sıra eleme anına geldiğinde gergin anlar yaşandı.

iste-benim-stilim-6-sezon-12-subat-elenen-dicle-turgal

iste-benim-stilim-6-sezon-12-subat-elenen-dicle-turgal

İşte Benim Stilim 6. Sezon yarışmacıları eleme anı geldiğinde oldukça gerildi. Eleme potasının oluşturulması için gala puan tablosunda en düşük puanı alan 2 kişi ve yarışmacıların belirlediği 1 kişi kullanıldı. Jürinin son kararına göre de elenen Dicle Turgal oldu.

İşte Benim Stilim 12 Şubat 2016 Eleme Gecesi izle