İşte Benim Stilim 6. Sezon 12 Şubat Cuma şıklığı izle 5. bölüm yayını sitemize eklenmiştir. Performansları izleyebilir, ödülü kim aldı öğrenebilirsiniz. Programın yeni bölümlerini İşte Benim Stilim 6. Sezon yayınlarının yer aldığı sitemizin ilgili kategorisinden takip edebilirsiniz.

iste-benim-stilim-6-sezon-ilk-hafta-puan-tablosu-12-subat

iste-benim-stilim-6-sezon-ilk-hafta-puan-tablosu-12-subat

Yeni sezonun ilk Cuma şıklığında yarışmacılar gergin ve tartışmalı performansların ardından jüri karşısına geçerek tek tek puanlarını topladı. Bu arada hafta içinde yarışmacılar arasında geçen tüm gergin tartışmalı olaylar Cuma şıklığı gününde de aynen devam etti ve siniri iyice bozulan yarışmacılardan bazıları göz yaşlarına dahi boğuldu.

iste-benim-stilim-6-sezon-12-subat-odulu-alan-yesim

iste-benim-stilim-6-sezon-12-subat-odulu-alan-yesim
Günün sonunda 111 puan alarak haftanın birincisi olan Yeşim jüri kararıyla 5 bin TL’lik ödülü aldı. İkinci olan yarışmacılar Bahar ve Yağmur’la jüri karşısına çıkan Yeşim’e tüm jüri üyeleri oy verdi ve ödülü almasını sağladı. Yeşim ödülü aldığı için oldukça mutlu görünürken, hafta boyunca tartışma yaşadığı Bahar ödülü Yeşim’e kaptırmanın vermiş olduğu sinirle asık suratlı bir tavır sergiledi.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 5. Bölüm Cuma Şıklığı izle