İşte Benim Stilim 6. Sezon 11 Şubat izle 4. bölüm sitemize eklenmiştir. Tüm detayları izleyebilir, sergilenen stiller sonucunda son puan tablosunu da görebilirsiniz. Stil konularının dışında yarışmacıların bir birleriyle olan tartışmalarını izleyebilirsiniz. Bölüm ve konuyla ilgili iletmek istediklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı ve yeni bölümleri de İşte Benim Stilim 6. Sezon bölümleri kısmından takip edebilirsiniz.

iste-benim-stilim-6-sezon-4-bolum-11-subat-izle

iste-benim-stilim-6-sezon-4-bolum-11-subat-izle

İlk eleme gecesinden bir önceki günde yarışmacılar yine oldukça gergin anlar yaşadı. İkili tartışmaların dışında jüri üyeleri de stillerinden veya tavırlarından memnun olmadıkları yarışmacıları cesurca eleştirdi. Bölüme damga vuran tartışmalar Tuğba-Meral, Zeynep-Bahar ve Selay-Yağmur ikililerinin arasında çıktı.

iste-benim-stilim-6-sezon-11-subat-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-11-subat-puan-tablosu

Bölüm sonunda aldığı 12 puanla günün en rüküşü Özge olurken, aldığı 25 puanla en şık yarışmacı ise Yeşim oldu. Yeşimin aldığı bu birincilik haftalık puan tablosunda da işe yaradı ve puanını toplamda 86’ya çekerek Bahar’ı geçmesini ve birinci sıraya yükselmesini sağladı. Bakalım son gün Cuma şıklığında alınan puanlar tabloyu nasıl etkileyecek ve en yüksek puanı alarak ödülü alan kim olacak?
İşte Benim Stilim 6. Sezon 4. Bölüm Tek Parça izle