İşte Benim Stilim 6. Sezon 10 Şubat izle 3. bölüm tek parça olarak sitemize eklenmiştir, tüm gelişmelere ve merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz. Aksiyonu bol üçüncü bölümde jüri sert dille yarışmacıları eleştiriyor. Hem stilleri hem de sivri dilleri yarışmacıların jürinin sivri dilinden kurtulamamasına neden oluyor. Sitemizden yeni İşte Benim Stilim 6. Sezon bölümlerini de ayrıca takip edebilir, tüm yorumlarınızı konu altlarından bizlere iletebilirsiniz.

iste-benim-stilim-6-sezon-3-bolum-10-subat-izle

iste-benim-stilim-6-sezon-3-bolum-10-subat-izle
Hakan Akkaya üçüncü bölümde Selay’a neden kendine gel derken, Yağmur’a şımarık kız modundan çık şeklinde sert eleştirilerde bulunuyor? Bahar’ın şımarıklıkları artık Nurella’nın canına tak demiş olacak ki, yarışmacıya burası çocuk yuvası değil diyor. Peki tüm bu eleştiriler ve tartışmalar dışında stiller, kombinler nasıl gidiyor? Jüri stil konusunda çok da memnun değil ki özensiz giyinenlere sert dille bir bir haddini bildiriyor.

iste-benim-stilim-6-sezon-10-subat-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-10-subat-puan-tablosu

Tüm heyecanıyla ekranlara giriş yapan ve başarılı bir şekilde devam eden İşte Benim Stilim 6. Sezon ilk haftasında son puan durumuna göre Bahar Candan 62 toplam puanla zirvedeki yerini korudu. Günün en şıkı Özge, en rüküşü ise Selay oldu.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 10 Şubat Tek Parça izle Youtube