İşte Benim Stilim 39. bölüm izle 25 şubat adlı yayında bugün neler yaşandı, juri üyeleri ve yarışmacıların sunulan stiller hakkındaki yorumlarını merak ediyorsanız sitemize eklediğimiz videomuzdan İşte Benim Stilim 39. bölüm full izleyebilirsiniz.

Bu bölümde yaşananlardan bahsetmek gerekirse ilk olarak Gülnihal Candan ve Emel Özkızıltaş arasında yaşanan tartışmada Özden Cerrahoğlu da Gülnihal’den yana tavır takınınca gerginlik arttı. Bunun üzerine araya giren Nur Yerlitaş “Özden ve sen bir olup Emel’in kuyusunu kazıcağınıza bugün hangi kombini giyeceğim şeklinde kafa yorun” ifadelerini kullandı.

iste-benim-stilim-25-subat-39.-bolum-izle

iste-benim-stilim-25-subat-39.-bolum-izle

Bugünün bir diğer tartışma konusu ise Melisa Şahin‘nin Sevil hanımdan aksesuar konusunda yardım alıyor olmasıydı. Konuya oldukça sinirlenen İvana Sert “Sevil hanım sana yardım ettiği için teşekkür et çünkü, onun yüzünden sen tarz oluyorsun burda” sözleriyle eleştirisini savundu. Ardından Maria Surina‘nın Nazlı Hamarat‘ı eleştirirek senin aklında 100 bin lira yok sen buraya şov yapmaya gelmişsin şeklindeki sözleri de yine yarışmaya damgasını vurdu. Bir diğer dillerden düşmeyecek tartışma konusu ise Özden Cerrahoğlu‘na Nur Yerlitaş’tan gelen haddini bil itharıydı. Son olarak günün kazananı ve 1000 liranın sahibi ise Maria Surina oldu.

Nur Yerlitaş‘ın muhteşem müzik performansıyla başlayan ve saydığımız tüm bu tartışmaların ve kıyasıya bir rekabetin yaşandığı işte benim stilim 39. bölüm 25 şubat tarihli yayınını sitemizden sizlere sunuyoruz. İyi seyirler dileriz.

VİDEO HAZIRLANIYOR…