İşte Benim Stilim 3. Sezon Yarışmacıları Kim?

İşte Benim Stilim 3. sezonun yakında başlayacağını sizlere duyurmuştuk. Yepyeni yarışmacılarla ekranların karşısına gelecek olan İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacıları kim olacağı büyük merak konusu. Yarışmacıların tam listesi henüz belirli olmasa da İşte Benim Stilim 2. sezon sırasında misafir yarışmacı olarak yarışmaya katılıp stiliyle juri üyelerinden yıldız alanlar arasından seçileceği biliniyor. Biz de bu nedenle bu yıldız alan misafir yarışmacıları sizler için listeliyoruz. İşte Benim Stilim yarışmasının 3. sezonu için kesin liste belirlendiğinde yine sitemizden sizlere duyuracak ve isimler hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız.

İşte Benim Stilim 3. Sezon Yarışmacıları

Serpil Gülşah Yılmaz

Cerem Gümdüz

Mihriman Akgül

Duygu Barazi

Sinem Umaş

Büşra Eyen Siral

Sima Şerafettinova

Tümay Tali

Didem Ezgi Akın

Şilan Makal

Neda Poursaeid

Elçin Kayadibi Şenel

Ezgi Ünal

  Konuk Olarak katılan Adaylar

1. İşte Benim Stilim Melis Saman

işte-benim-stilim-melis-saman

Melis Saman isimli konuk yarışmacı İşte Benim Stilim 23 ocak 11. bölümde podyuma çıkıyor ve kafeye gidiyorum konseptiyle juriden yıldız almayı başarıyor. Melis İstanbul’da yaşıyor. Aslen Selanik göçmeni, anne tarafından Kırklarelili. 22 yaşında olan Melis Beykent Üniversitesinde okuyor.

2. İşte Benim Stilim Gözde Bozacı

işte-benim-stilim-gözde-bozacı

Gözde Bozacı İşte Benim Stilim yarışmasına 27 ocak 14. bölümde konuk aday yarışmacı olarak katılmış ve juriden yıldız almış bir yarışmacıdır. Gözde, 25 yaşında olup Bursa’da yaşamaktadır. Ailesiyle birlikte ayakkabı imalatı yapan Gözde ayakkabı tasarımı konusunda da başarılı.

3. İşte Benim Stilim Elif Çiftçi

işte-benim-stilim-elif-çiftçi

Yarışmaya 28 ocak 15. bölümde misafir yarışmacı olarak katılıp juri değerlendirmesinde yıldız alan bir diğer misafir yarışmacı da Elif Çiftçi’ydi. Elif çiftçi doğum gününde yarışmaya konuk olarak katıldı ve konseptiyde doğum günü kutlamasıydı.

4. İşte Benim Stilim Buse Taşçı

işte-benim-stilim-buse-taşçı

Buse İşte Benim Stilim 19. bölümde podyuma aday yarışmacı olarak çıktı ve juriden yıldızı aldı.

5. İşte Benim Stilim Sevgi İnci Kılınç

işte-benim-stilim-sevgi-kılınç

İşte Benim Stilim 20. bölüm yarışmacı adayı. Yarışmacı çalışarak kendini çok iyi göstermek şartıyla yıldız almayı başarıyor.

6. İşte Benim Stilim Merlin Terrane

işte-benim-stilim-merlin-terrane

İşte Benim Stilim 21. bölümde yarışmacı adayı olarak katılan Azeri asıllı Merlin juri üyelerinden yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazanıyor. Merlin Azerbaycan’da yapılan bir moda yarışmasında birinci olmuş ve şansını bir kez de Türkiye’de denemek istiyor.

7. İşte Benim Stilim Pelin Yaz

işte-benim-stilim-pelin-yaz

Yarışmanın 23. bölümünde stiliyle podyumda yarışmacı adayı olarak kendini gösteren Pelin Yaz, juriden yıldız alan misafir yarışmacılardan. Pelin Bodrumlu ve 18 yaşında.

8. İşte Benim Stilim Aybüke Armağan

işte-benim-stilim-aybüke-armağan

İşte Benim Stilim 25. bölümde aday yarışmacı olarak yarışmaya misafir olan Aybüke, 26 yaşında ve Çanakkale Onsekiz Mart Sanat Tarihi mezunu. Çalışmıyor ve tarz olduğunu düşünen iddialı yarışmacı adaylarından.

9. İşte Benim Stilim Cansu Nur Çufal

işte-benim-stilim-cansu-nur-çufal

İşte Benim Stilim 28. bölümde yarışmaya aday olarak katılan ve yıldız almayı başaran Cansu, aslen Rizeli olup İstanbullu ve İstanbul’da yaşıyor. 25 yaşındaki yarışmacı adayı Turizm sektöründe çalışıyor. İletişim Fakültesi mezunu ve Televizyon Sinema okumuş. Daha önce oyunculuk yapmış. Turizm sektörünü seçmesinin nedeni ise ileride yurtdışında yaşamayı düşünürse bu meslekle daha kolay iş bulacağını düşünmesi.

10. İşte Benim Stilim Nimet Çete

işte-benim-stilim-nimet-çete

Misafir olarak yarışmada performansını gösteren ve yıldız almayı başaran Nimet, aslen Ordulu olup doğma büyüme İstanbul’da yaşamaktadır.

11. İşte Benim Stilim Tümay Tali

işte-benim-stilim-tümay-tali

Aday yarışmacı Tümay Tali, İşte Benim Stilim 2. sezonda misafir olarak stilini değerlendiren juriden yıldız alıyor. Tümay, Almanya Frankfurt’ta yaşıyor ve aslen İstanbullu. Tümay yabancı kanallarda röportaj yaparak sunuyor.

12. İşte Benim Stilim Gülsüm Tepe

işte-benim-stilim-gülsüm-tepe

İşte Benim Stilim yarışmasının 32. bölümünde aday yarışmacı olarak katılarak yıldız almayı başaran Gülsüm, Antalyalı ve Kocaeli Üniversitesi’nde Spor Akademisi’nde okuyor. Aynı zamanda Gülsüm İstanbul’da modellik yapıyor.

13. İşte Benim Stilim Yağmur Güneş Toprak

işte-benim-stilim-yağmur-güneş-toprak

İşte Benim Stilim 32. bölümde juriden yıldız alan bir diğer aday yarışmacı da Yağmur Güneş Toprak. İlginç bir stili olan Yağmur, Urfalı yarışmaya ise Londra’dan katılıyor. Londra’da Muasebe ve Finans okuyor yani öğrenci.

14. İşte Benim Stilim Serpil Gülşah Yılmaz

işte-benim-stilim-serpil-gülşah-yılmaz

33. bölümde katılan aday yarışmacı Serpil, juriden yıldızı aldıktan sonra bir de çalan roman havasında kurtlarını dökerek ekranlara damgasını vuruyor. 32 yaşında olan Serpil Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, eskiden tasarımcılık yapmış ve şu an pazarlama işinde çalışıyor.

15. İşte Benim Stilim Armağan Güngör

işte-benim-stilim-armağan-güngör

34. bölümde katılan ve yıldız alan aday yarışmacı Armağan, 1986 Çorum doğumlu ve Muğla’da doğup büyümüş. İstanbul’da yaşayan aday yarışmacı çalışmıyor. Daha önce prova mankenliği ve fuar hostesi olarak çalışmış.

16. İşte Benim Stilim Hülya Dinç

işte-benim-stilim-hülya-dinç

34. bölümün yıldız alan yarışmacı adaylarından bir tanesi de Hülya Dinç’tir. Hülya İstanbul doğumlu ve Bodrum’da yaşıyor.

17. İşte Benim Stilim Ezgi Ünal

işte-benim-stilim-ezgi-ünal

Aslen Ispartalı fakat İstanbul’da yaşıyor.

18. İşte Benim Stilim Cansu Eğinovası

işte-benim-stilim-cansu-eğinovası

19. İşte Benim Stilim Çağla Somuncu

işte-benim-stilim-çağla-somuncu

Simdilik sizlere yıldız alan 19 yarışmacıyı sunuyoruz. Diğer yıldız alan aday yarışmacıları da yine sitemizden ilerleyen zamanlarda açıklayağız. Bakalım burada sunduğumuz yarışmacı adaylarından hangileri İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacıları arasına girecek.