İşte Benim Stilim 3. Sezon Birincisi Ezgi Ünal Oldu

Aylardır beklenen an dün gece geldi ve İşte Benim Stilim 3. sezon birincisi belli oldu. Türkiye’nin en stil kadınını belirleyen İşte Benim Stilim 3. sezon birincisi Ezgi Ünal oldu. Ayrıntılar ve büyük an için haberimizi okumanızı öneriyoruz.

iste-benim-stilim-3.sezon-birincisi-ezgi-unal

iste-benim-stilim-3.sezon-birincisi-ezgi-unal

Kıyasıya mücadele, heyecan ve son kendini kanıtlama çabalarıyla gecen son haftanın ardından İşte Benim Stilim yarışması yaptığı büyük final ile sona erdi (Büyük finalde yaşananlar için İşte Benim Stilim 12 haziran büyük final izle başlıklı konumuza bakabilirsiniz). Muhteşem gecenin konuk juriliğini Sinan Akçıl yaparken, eğlence anlamında gecede güzel dakikalar yaşandı. Yarışmacılar kendi belirledikleri konseptleriyle podyuma son kez çıktı, son performanslarını sergiledi ve birinciyi ise SMS oylaması belirledi.

 

SMS’lere Göre İlk İkiye Kalan Ezgi ve Şilan Oldu 

Büyük final gecesinde program boyunca halk oylamasına devam edildi. Sevenlerinden ve hayranlarından aldıkları SMS oylarıyla ilk ikiye kalan isim belirlendi. Buna göre Gülşah, Zeynep ve Çağla elenirken Ezgi Ünal ve Şilan Makal ilk ikiye kalan isim oldu. Ardından her iki yarışmacının heyecanlı bekleyişi başladı. Özellikle juri üyelerinin bu etapta yaptıkları yorumlara göre Gülşah’ın son ikiye kalmamasına şaşırdıkları, onun favoriler arasında olduğu yönündeydi. Bu aşamada birincinin kim olduğu açıklanmazken, Çağla’nın üçüncü, Gülşah’ın dördüncü, Zeynep’in ise beşinci olduğu açıklandı.

iste-benim-stilim-3.sezon-birincisi-şilan-mı-ezgi-mi

iste-benim-stilim-3.sezon-birincisi-şilan-mı-ezgi-mi

Ezgi ve Şilan’ın heyecanlı bekleyişine kazanana tacını vermek üzere davet edilen İşte Benim Stilim 2. sezon birincisi Emel Özkızıltaş eşlik etti. Kızları sözleriyle rahatlatmaya çalışan Emel her ikisinin de aslında kazanmış olduğunu söyleyerek yarışmacılara destek oldu.

Büyük Ödülün Sahibi Ezgi Ünal Oldu

Sonunda merakla beklenen birincinin açıklandığı an geldi çattı. İlk olarak sunucu Öykü noter onaylı zarfın masada durup durmadığını kontrol ettikten sonra zarfı eline aldı ve tacı vermek için Kemal Doğulu‘yu da sahneye davet etti. Ardından birinciyi açıkladı. Çok merak edilen Türkiye’nin en stil kadını Ezgi Ünal oldu (İşte Benim Stilim Ezgi Ünal kimdir?).

iste-benim-stilim-buyuk-odulun-sahibi-ezgi-unal

iste-benim-stilim-buyuk-odulun-sahibi-ezgi-unal

Duygu seline yakalanan Ezgi mutluluğunu gizleyemedi. Ardından tüm juri üyeleriyle tek tek sarıldıktan sonra sahneye gelen ailesiyle de kucaklaştı. Öykü’nün kapanış konuşmasında ise tatile girdikleri ancak İşte Benim Stilim All Star ile tekrar yeni yayın döneminde izleyiciyle buluşacakları haberi vardı. Tüm ayrıntıları, büyük anı videodan izleyebilirsiniz.