İşte Benim Stilim 27 Şubat Eleme Gecesi Full İzle

İşte benim stilim 27 şubat tarihinde ekranlara gelen yayını ile bu kez de eleme gecesi heyecanını sizlere sunuyor. İvana Sert‘in ‘Latin Salsa’ dansı ve muhteşem performansıyla başlayan yarışmada işte benim stilim yarışmacılarının stilleriyle nefes kesen heyecan dolu bir yarışın içine giriyor. Ardından juri üyelerinden en düşük notu alan bir yarışmacı hayallerine veda ediyor.

iste-benim-stilim-eleme-gecesi-27-subat

İşte benim stilim 27 şubat eleme gecesinde hayallerine veda eden isim Melisa Şahin oldu. Juri üyelerinden üniversite şenliğine gitmek olan konseptiyle en düşük puanı alan Melisa’nın karşısına yarışmacılar elenecek ikinci isim olarak Zeynep Öztürkü getirdiler. Juri üyelerinin tekrar görüşlerine başvurulmasının ardından Melisa Şahin yarışmaya veda eden isim oldu.

Sözünü ettiğim muhteşem gecenin konsepti ise ‘Gecenin Yıldızı’. Yarışmacıların stillerinin yanında geceye konuklar da renk katıyor. 27 şubat eleme gecesinin konuk jürisi Eser Yenenler. Bunun dışında performansı ile konuk olacak isim ise Murat Dalkılıç. Hem stil performansı, hem konukların katkısıyla eğlenceli dakikaların yaşandığı işte benim stilim 27 şubat eleme gecesi full izlemeniz için sitemizden sizler için yayınlıyoruz. İyi seyirler ve moda dolu günler sizinle olsun.