İşte Benim Stilim 27 mart eleme gecesi tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar ‘Sahne Sensin‘ konseptine uygun olarak sahne performanslarını gösteriyor. Yılmaz Morgül sevilen şarkılarıyla geceye renk katıyor. Bunun dışında tüm İşte Benim Stilim yarışmacıları eleme heyecanına kendisini kaptırıyor.

iste-benim-stilim-27-mart-elenenler-kim

Bilindiği gibi bu eleme gecesi büyük finalden önce son eleme gecesi olduğu için iki kişi yarışmaya veda edecek. İşte Benim Stilim 27 mart kim elendi? sorusunun cevabı ise büyük merak konusu. Eleme heyecanını yaşamayan koruma altındaki tek isim ise İlbilge Uzun. Tüm performansların ardından yapılan juri oylamalarının ardından en düşük puanı alan yarışmacı Nihal Candan olurken, yarışmacıların söylediği isim ise Nazlı Hamarat oldu. Bakalım yarışmaya Nazlı mı yoksa Nihal mi veda edecek? Juri kararına göre ilk elenen isim Nihal oldu.

işte-benim-stilim-27-mart-ikinci-elenen-isim

Ardından en düşük puanı alan ikinci yarışmacı olarak eleme için podyuma Gülay Hançer çıktı. Gülay’ın yanına ise yarışmacıların söylediği isim yine Nazlı Hamarat oldu. İkinci elenen isim Gülay mı Nazlı mı olacak? juri kararına göre yarışmaya ikinci veda eden isim Gülay oldu. 

Yarışmaya dolayısıyla da hayallerine veda eden isimler Nihal Candan ve Gülay Hançer oldu. Geriye kalan 5 yarışmacı haftaya son performanslarını gerçekleştirip haftanın son günü yapılacak olan büyük finalde birinci olacak yarışmacı belirlenecek.