İşte Benim Stilim 22 Mayıs Elenen Didem Akın

Yarışmacılar 7. eleme gecesinde de muhteşem performanslarıyla podyumda marifetlerini gösterdi ve elenmemek için büyük bir yarışın içine girdiler. Gecenin sonunda yapılan elemede bu hafta yani İşte Benim Stilim 22 mayıs elenen Didem Akın oldu. Didem aynı zamanda gecenin en düşük puanlı ismiydi.

Eleme gecesinin konsepti olan ‘kostüm partisi’ne göre kıyafetlerini ve stillerini oluşturup performanslarını hazırlayan yarışmacılar tek tek podyuma çıktı ve juriden yorumlarını aynı zamanda da puanlarını aldılar. Puanlamaların ardından bir değerlendirme yapıldığında ‘yedi kocalı Hürmüz’ canlandırması ile podyumda performansını gösteren Sima Şerafettinova tam puan alırken, diğer tam puan alan Şilan Makal gecenin en iyi performansı seçildi. Diğer yandan en düşük oyu alarak gecenin en kötü performansı seçilen isim ise Didem Ezgi Akın oldu ve böylece eleme heyecanını yaşayacak ilk isim belirlendi.

iste-benim-stilim-22-mayıs-eleme-heyecanı-didem-ve-zeynep

iste-benim-stilim-22-mayıs-eleme-heyecanı-didem-ve-zeynep

Performansların ve en iyi-en kötü performansın seçilmesinin ardından İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarının fikirleri alınarak eleme heyecanını yaşayacak ikinci isim belirlendi. Haftanın taçlı prensesleri olan Sinem, Çağla ve Mihriban’ın isimlerini veremeyen yarışmacılar elemek istedikleri isim belirleme haklarını Zeynep Karaca‘dan yana kullandılar. Eleme anı için juri karşısına tekrar çıkan Zeynep ve Didem için gerilim dolu anlar böylece başlamış oldu.

iste-benim-stilim-22-mayıs-eleme-heyecanini-yaşayanlar-didem-ve-zeynep-oldu

iste-benim-stilim-22-mayıs-eleme-heyecanini-yaşayanlar-didem-ve-zeynep-oldu

İşte Benim Stilim Jurisi Son Kararı Kimden Yana Kullandı?

Eleme için jurinin yapacağı son değerlendirmede Murat Başoğlu ve Deniz Akkaya ikilisi ve Uğurkan Erez Didem elensin şeklinde oy kullanırken, Nurella ve Kemal Doğulu Zeynep elensin şeklinde oy kullandı. Oylamanın sonucunda eşitlik durumu oluşunca son oy hakkı olan İvana Sert elenecek ismi belirleyecek isim oldu. İvana’nın son kararı söylemesi üzerine İşte Benim Stilim Didem Ezgi Akın yarışmadan 7. elenen isim oldu.

Elenen Didem ‘Hak etmedim’ Dedi

Yarışmaya 7. haftada en düşük puanı alarak veda eden isim Didem, geçen haftada eleme heyecanını yaşamış ancak elenmekten son anda kurtulmuştu. Bu haftada ismi söylenen Didem elenmeyi hazmedemeyerek eleme anında göz yaşlarını zor tuttu. Elendikten sonra ise sadece sunucu Öykü ve juri ile vedalaşan Didem yarışmacılara veda etmeyerek tepkisini gösterdi. Elenme ardından yaptığı açıklamada ise elenmeyi haketmediğini Zeynep’ten tarz olarak çok daha üstün olduğunu dile getirdi.

iste-benim-stilim-22-mayıs-elenen-didem-ezgi-akın

iste-benim-stilim-22-mayıs-elenen-didem-ezgi-akın

8. Haftada Yarışacak İsimler Kimler?

Son eleme gecesi olan İşte Benim Stilim 22 mayıs eleme gecesinin ardından yarışmada 9 isim büyük ödüle giden yolda Türkiye’nin en tarz kadını olma yolunda performanslarını sergilemeye devam edecek. Bu isimler Ezgi Ünal, Mihriban Akgül, Gülşah Yılmaz, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Zeynep Karaca ve Çağla Çetinöz bakalım kendilerini kanıtlamak için nasıl mücadele edecek. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.