İşte Benim Stilim 22 Mayıs Eleme Gecesi İzle

İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarının ve izleyicilerinin yıldız bakımından oldukça vasat bir hafta yaşadığı 7. haftanın sonunda dün gece bir eleme gecesi daha TV 8 ekranlarında yaşandı. Bu haftaki eleme gecesi işte benim stilim 22 mayıs eleme gecesi izle başlıklı videomuzdan izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-22-mayis-eleme-gecesi-izle

iste-benim-stilim-22-mayis-eleme-gecesi-izle

Dün gece yine nefes kesen bir eleme heyecanı yaşandı. Muhteşem gece hem juri bakımından hem de müzik ve eğlence bakımından en coşkulu bölümüyle ekranlara geldi. Juri üyelerinden İvana Sert‘in nefes kesen Stick Pop Dans’ıyla başlayan gecenin coşkusu Emir, Gülçin Ergül ve Reyhan Karaca‘nın sevilen parçalarını seslendirmesiyle heycan dolu bir şekilde devam etti.

Eğlencenin yanında gecede tam bir moda rüzgarı da esti. ‘Kostüm partisi’ konseptine uygun olarak tek tek performanslarını sergileyen yarışmacıların podyum performanslarını İşte Benim Stilim juri üyeleri ve konuk juri üyeleri Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu değerlendirdi. Gecenin sonunda ise juriden en düşük puanı alan Didem Ezgi Akın yarışmaya, büyük ödüle ve hayallerine veda eden isim oldu.

PART 1

PART 2


PART 3

PART 4

PART 5


PART 6