İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler büyük final izle 5 Şubat Cuma günü yayınlanan bölümde final yaparak 30 bölümün ardından ekranlara veda etti. Jüri üyelerinin değişmesiyle birlikte Nurella’nın programdan ayrılması ve ünlülerin izleyici tarafından sevilmemesiyle birlikte düşen reytinglere çare olarak programı bitirip yeni sezona başlama kararı alındı. Yapılan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler final gecesinde birinci seçilen yarışmacı Gizem Özdilli oldu.

iste-benim-stilim-2016-buyuk-final-30-bolum-izle-5-subat-birinci-kim-oldu

iste-benim-stilim-2016-buyuk-final-30-bolum-izle-5-subat-birinci-kim-oldu

Sezonu bitirme kararının alınmasının ardından yarışma hızlı bir haftaya başladı. Her gün bir kişinin elendiği hızlı haftanın ardından geriye kalan 5 yarışmacı finalist olarak doğrudan büyük finale gitti. Büyük finalde ilk olarak kayıt yayında finalistler son kıyafetleriyle jüri karşısında son yorumları aldı. Ailelerin de finalistlere destek verdiği, konuk jüri Alişan‘ın şarkılarıyla eğlendirdiği ilk kısmın ardından canlı yayın kısmına geçildi. Büyük final İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerinin ikinci kısmındaki canlı yayında ise noter ve izleyiciler huzurunda sms oylamasının sonuçları açıklandı.

iste-benim-stilim-2016-unluler-30-bolum-5-subat-buyuk-final-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-30-bolum-5-subat-buyuk-final-izle

SMS oylamasına göre Gizem Özdilli birinci seçildi ve 200 bin TL’nin de sahibi oldu. Gizem hem ailesini hem de sevenlerini çok sevindirirken kendisi de çok heyecanlandı ve gözyaşlarını tutamadı. Böylece 30 bölümlük ekran macerasının ardından ekranlara veda eden yarışmanın kazananı belirlenmiş oldu.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Büyük Final 5 Şubat Tek Parça izle

BANT YAYIN

CANLI YAYIN