İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Başlıyor!

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler başlıyor şeklinde yaklaşık birkaç hafta önce yapılan duyurunun ardından yarışmanın ne zaman başlayacağına dair açıklamalar da gelmeye başladı. Haberin detayından İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler ne zaman başlıyor ve ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-ne-zaman-basliyor

iste-benim-stilim-2016-unluler-ne-zaman-basliyor

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının 2015 yılının son günlerinde birincisini belirleyerek ekranlara veda etmesinin ardından kısa bir süre sonra İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler’in başlayacağı duyuruldu. Yarışmanın başlaması hakkında tam tarih açıklanmazken resmi sitede Ocak ayı içinde yine hafta içi her gün şeklinde gündüz programı olarak TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde tam tarihin belirlenmesinin ardından 1 Ocak’ta yeni bölümlerin ekranlara geleceği kesinleşti.
İşte Benim Stilim 2016 sezonu olarak başlayacak olan moda ve stil yarışmasında bazı değişiklikler de olacak. İlk olarak juri üyelerinde değişiklikler yaşanacak. Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş yeni sezonda yarışmada juri koltuğunda oturmayacak. Bu isimlerin ayrılığı hakkında bir açıklama yapan programın yapımcı şirketi Production House aynı zamanda yeni juri üyelerinin kimler olduğunu da açıkladı. İvana, Hakan Akkaya, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı gibi isimlerin juri görevi yürüteceği ve yarışmacı koltuğunda oturan isimlerin ise ünlü isimlerden oluşacağı yarışmanın yeni sezonu çok yakında Ocak ayında başlayacak ve seyircilerle buluşacak. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları, haberleri, juri hakkında bilgileri sitemizden öğrenmek için takip edebilir aynı zamanda yeni sezonda bölümleri ve eleme gecelerini sitemizde yer alan ilgili kategorilerden İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler full izle şeklinde hem canlı hem de tek parça olarak izleyebilirsiniz.