İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 8 Ocak elenen kim? sorusunun cevabı dün gece ekranlara gelen eleme gecesinde ilk kez belirlendi. Production House’un yapımcılığını, Öykü Serter’in sunuculuğunu ve Türkiye’nin en başarılı modacıları olan Hakan Akkaya, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve İvana Sert’in juri üyeliğini üstlendiği İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yeni sezonun elenme anlamında açılışını yaptı. İlk haftadan yarışmaya veda eden ünlü isim ise Esra Sönmezer oldu.

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-kim-elendi

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-kim-elendi

Serdar Ortaç ve Hande Yener’in konuk olduğu ve konseptin ise ’80’ler ve dans’ olarak belirlendiği İşte Benim Stilim eleme gecesi izle 8 Ocak tarihli yayında Neslihan Önder’i yarışmacıların kurtarmasının ardından eleme anı yaşayan isimler Esra Sönmezer ve Yeşim Erçetin oldu. Kuliste  en güzel kıyafetlerini ve kombinlerini hazırlayan ikili daha sonra son kez jurinin karşısına çıktı. Juri üyelerinden Neslihan Yargıcı ve konuk juri Hande Yener Yeşim gitsin derken, geriye kalan 3 kişi Hakan Akkaya, İvana Sert ve Uğurkan Erez gitmesi yönünde oylarını Esra’dan yana kullandı. Bunun üzerine elenen isim Esra oldu.

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-elenen-esra-sonmezer

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-elenen-esra-sonmezer

Kulise giden Esra, son açıklamalarını yaptı. Stilinin çocuk gibi olduğunu, yarışmada kendisini kadınsı kılığa soktuğunu ancak onda da başarılı olamadığını söyledi. İyiki de elendim, yeni bir program yapıyorum ona devam şeklinde bir açıklamayı da sözlerine ekledi.

İşte Benim Stilim 2016 8 Ocak Kim Elendi izle Eleme Anı