İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 8 Ocak eleme gecesi izle 6. bölüm olarak ekranlara gelen galada kim elendi, ödülü kim aldı, konuklar kimdi? sorularının cevaplarını videodan izleyerek öğrenebilirsiniz. Tek parça olarak full bir şekilde izleyebilir, düşüncelerinizi de yazının altındaki yorum kısmından fanlarla ve bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca juri üyeleri ve İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları hakkında düşüncelerinizi de yine paylaşmayı unutmayın.

iste-benim-stilim-2016-unluler-eleme-gecesi-8-ocak-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-eleme-gecesi-8-ocak-izle

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler eleme gecesi bölümünde eleme anı yaşayan yarışmacılar hazırlıklarını sürdürürken, diğer yarışmacılar da belirlenen konsepte göre performanslarını gerçekleştirdi. Gecenin sonunda ’80’ler ve dans konseptinde en yüksek puanı alan yarışmacı ödülün sahibi olurken, jurinin karrına göre elenen isim ise Esra Sönmezer oldu. Yarışmaya ve hayallerine ilk haftadan veda eden yarışmacı yarışma tanıtımında bahsettiği çocuksu ruh haline uygun stilini yansıtamadan veda ettiği için üzgündü.

Diğer yandan yarışmanın 2 tane de şarkıcı konuğu vardı. Hande Yener ve Serdar Ortaç sadece sevilen şarkıları ve muhteşem şovlarıyla değil, hoş sohbetleri ve konuk juri üyesi olarak da eleme gecesini renklendirdi. Tüm gelişmeler, detaylar ve merak ettiklerinizi videoda bulabilirsiniz.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Eleme Gecesi izle 8 Ocak 6. Bölüm