İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 5 Ocak izle 2. bölüm olarak devam eden yarışmanın yeni bölümü sitemize eklenmiştir, full olarak izleyebilirsiniz. Yayın saatinde ilk olarak bu yazı altından canlı daha sonra da tek parça olarak kesintisiz bölümü takip edebilir, yaşananları izleyebilir ve düşüncelerinizi bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-5-ocak-2-bolum-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-5-ocak-2-bolum-izle

İşte Benim Stilim’in merakla beklenen yeni sezonu yeni yarışmacıları ve yeni juri üyeleriyle İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1 Ocak izle 1. bölüm şeklinde ekranlara geldi. Yeni sezonun ilk bölümünde Soner Sarıkabadayı ve Röya da şarkılarıyla juri, yarışmacı ve izleyiciyi eğlendirdi. Açılış niteliğinde olan ilk bölümde Türkiye’nin ünlü isimlerinden oluşan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarının tanıtımlarına genişçe yer verildi. Ardından yarışmacılar tek tek podyumda stillerini sahneledi ve ilk puanlarını aldılar.

Sezonun ilk gününde eleme potasına giren isim Esra Sönmezer olurken, sezonun ilk tartışmaları da yaşandı. Yarın aynı saatinde yarışmanın yeni bölümü TV8 ekranlarında olacak. Yine yarışmacılar yaptıkları kombin ve konseptlerle juri karşısına çıkarak puanlarını toplayacak. Günün sonunda puanlar değerlendirildiğinde ise rozetin sahibi belli olacak. Bakalım İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 5 Ocak üzgün surat rozetini kim aldı? sorusunun cevabı hangi ünlü isim olacak.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 2. Bölüm Full İzle