İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 26 Ocak izle 20. bölüm olarak ekranlara gelen yeni bölümde neler yaşandı? Üzgün surat rozeti kim aldı? Tüm merak ettikleriniz ve daha fazlasını sitemize eklediğimiz videodan tek part olarak izleyebilirsiniz. Diğer yandan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarının stillerini ve kombinlerini, daha da önemlisi aldıkları puanları sitemizden takip edebilirsiniz. Yorumlarınızla bizlere destek olmayı unutmayın.

iste-benim-stilim-2016-unluler-26-ocak-izle-26-ocak

iste-benim-stilim-2016-unluler-26-ocak-izle-26-ocak

Bugüne damga vuran yarışmacı Esra Balamir oldu. Esra ilk olarak kendi performansı sırasında yarışmacılarla sorun yaşarken jüri üyelerinin yorumları sırasında da tartışmalara neden oldu. Kendisine performansı sırasında yarışmacılar eski yarışmacılardan birinin kombininin aynısını yaptığını söylemesi üzerine ortam gerildi ve tartışma başladı. Tartışmanın büyümesi ve başka konularda tartışmaları doğurması üzerine Simge stüdyoyu terk etti. Bu şekilde yaşanan tartışmanın ardından jüri karşısına geçen Esra Hakan Akkaya’yı da çıldırttı.

Haftanın ilk gününde eleme potasına giren Sevil Uyar‘ın ardından bugün kim eleme potasına girdi? Bunun dışında neler yaşandı? Kimler hangi kıyafetleriyle kaç puan aldı ve yeni İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerinde neler yaşanacak? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 26 Ocak Tek Part Full izle