İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 14 Ocak izle 10. Bölüm

Yeni sezonda çeşitli medya organlarından tanıdığımız ünlü isimlerden oluşan kadrosuyla İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümleri devam ediyor. Yılın ilk gününde ekranlara gelmeye başlayan program yarın yapılacak eleme gecesinde ikinci haftasını da geride bırakacak. Bakalım Esra Sönmezer‘in ardından ikinci olarak yarışmaya veda edecek o ünlü isim kim olacak? sorularınızın cevaplarını yine sitemizden alabilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-14-ocak-izle-10-bolum

iste-benim-stilim-2016-unluler-14-ocak-izle-10-bolum

Bugün ekranlara gelen yeni bölümde yarışmacılar kombin, konsept, elbiselerini sergileyerek jüriden puanlarını almayı başardı. Günün sonunda en düşük puan alan isimler arasından üzgün surat rozeti alan belirlendi ve eleme potasına ismi yazıldı. Yarın son üzgün surat rozeti alan yarışmacı da belirlendikten sonra jürinin de iki kişiyi kurtarmasıyla potanın son hali belirlenecek. Heyecan dolu bu anlarda neler yaşanacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Öte yandan yarışmacılar arasında yaşanan gergin ortam devam ettiği gibi, jüri üyeleri stil konusunda da yarışmacılara oldukça fazla yükleniyorlar. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yeni bölümde özellikle yarışmacıların pahalı kıyafetler kullanması konusu ve henüz düzgün bir stillerinin olmadığı eleştiri alan konular oldu.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 14 Ocak izle