İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 13 Ocak izle 9. bölüm olarak yayınlanan bölüm sitemize eklenmiştir. Videodan full tek parça olarak bölümü izleyebilirsiniz. Bunun dışında bugün eleme potasına kim girdi? bölümde neler yaşandı yine izleyerek öğrenebilirsiniz. Yaşananlar, yarışmacılar ve yarışmacıların stilleri hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorum kısmından paylaşmayı unutmayın.

iste-benim-stilim-2016-unluler-9-bolum-13-ocak-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-9-bolum-13-ocak-izle

İkinci haftanın da sonuna gelen şu günlerde ünlü isimlerden oluşan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler kadrosu birbirlerine alışmış ve ikinci haftada elenmemek için mücadeleye devam ediyor. Öyle ki, yarışmacılar arasında tartışmalar dahi yaşanmaya başladı. Özellikle Aslı Zen ile Hatice arasında tırmanan kavga ve tartışma ortamı devam ediyor. Bu duruma jürinin de dahil olması an meselesi.

Tartışmalar dışında jüri artık alışma safhasını geçen yarışmacılara oldukça katı kurallar uyguluyor. Hatta bugünkü bölümde başta Hakan Akkaya olmak üzere diğer jüri üyeleri de zaman zaman sert eleştiriler yapabiliyor. Bu eleştirileri ve jürinin yarışmacıların stillerini nasıl geliştirdiğini adım adım sitemizden İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerini izleyerek takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 13 Ocak 9. Bölüm izle