İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1 Ocak izle 1. Bölüm

Televizyon ekranlarının sevilen, eğlendiren stil ve moda da öncü olan yarışması İşte Benim Stilim 2016 ünlüler yeni sezona başlıyor. Yeni jüri üyeleri ve ünlü isimlerden oluşan yarışmacılarla yeni yıla hoş geldin diyecek İşte Benim Stilim Ünlüler 1. bölüm 1 ocak izle olarak ilk bölümü ile bu akşam TV8’de saat 20.00’da izleyenlerinin karşısında olacak.

Nurella (Nur Yerlitaş) ve Kemal Doğulu Jüride Olmayacak

İzlenme rekorları kıran İşte Benim Stilim moda yarışmasında bu sezon farklı bir değişiklik yaşandı. En sevilen Jüri üyelerinin başında gelen Nur Yerlitaş yarışmaya veda etti. Yaşanan bu ayrılığın gündeme bomba gibi düşmesinin ardından İşte Benim Stilim yapımcıları bir açıklama yaparak, karşılıklı olarak anlaşmanın sona erdiğini bildirmişti. Yapımcı tarafından yapılan açıklamada: Nur Yerlitaş ile 1,5 yıl boyunca birlikte olduklarını, İşte Benim Stilim yarışmasında Nur Yerlitaş isminin büyük payının olduğunu dile getirdi. Diğer bir ayrılık kararı ise Kemal Doğulu ile ilgili alınmıştı. Programda tek erkek jüri üyesi olan Kemal Doğulu, yeni yayın döneminde jüride yer almıyor. Kemal Doğulu ile kısa süreli olarak yollarının ayrıldığını söyleyen programın yapımcıları, her iki jüri üyesine de teşekkürlerini sundu.

iste-benim-stilim-2016-unluler-1-bolum-izle-1-ocak

iste-benim-stilim-2016-unluler-1-bolum-izle-1-ocak

Yeni Jüri ve Yeni Yarışmacılar Sahnede;

Ayrılan jüri üyeleri Nurella ve Kemal Doğulu’nun ardından zaman kaybedilmeden yeni isimler ile anlaşma sağlandı. Moda dünyasında adını sıkça duyuran Neslihan Yargıcı ve stil tarzı ile gündemden inmeyen Hakan Akkaya yeni jüri üyeleri olarak İşte Benim Stilim Ünlüler de olacak.

Bu akşam başlayacak olan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları olarak  magazin dünyasında adları sıkça duyulan isimler yarışacak. İşte Benim Stilim de yarışacak ünlüler; İnci Pars, Yasemin Öztürk, Sevil Uyar, Pelin Suade, Gizem Özdilli, Esra Balamir, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Esra Sönmezer, Berna Öztürk, Simge Tertemiz, Neslihan Önder, Tuğçe Özbudak, Aslızen, Yeşim Erçetin ve şarkıcı Hatice’den oluşuyor.

TV8 ekranlarında bu akşam yayınlanacak İşte Benim Stilim Ünlüler programının ilk konukları, Soner Sarıkabadayı ve Roya olacak. Heyecan ve rekabet dolu yarışma programı İşte Benim Stilim Ünlüler Öykü Serter’in sunumuyla seyirci karşısında…

İşte Benim Stilim All Star’da Neler Yaşandı

TV8 Ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışmasında, dana önce programa yarışmacı olarak katılan en iyi isimler birbirleriyle yarışmıştı. Kıyasıya bir mücadeleye neden olan İşte Benim Stilim All Star yarışmasını yapılan halk oylaması ile Ayşegül Yazıcı kazanmış ve büyük ödülün sahibi olmuştu. Bir ilke imza atılan İşte Benim Stilim All Star yarışmasında kazanan ismin yanı sıra ikinci olan isim de ödül almaya hak kazanmıştı. Finale kalan 6 isim aralarında anlaşarak büyük ödül olan 150.000 TL’lik ödülün, 100.000 TL’sini birincinin, 50.000 TL’sini ise ikinci olan yarışmacının almasını istemişti.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1. Bölüm izle Youtube