İşte Benim Stilim 20 Mart Kim elendi?

Yarışmacıların ‘ikon şarkıcı’ kategorisinde stillerini sundukları işte benim stilim 20 mart eleme gecesi kim elendi? Bu sorunun cevabını sizler için haberimizin detaylarında sunuyoruz.

iste-benim-stilim-20-mart-kim-elendi

Her zaman ki gibi İvana Sert‘in nefes kesen performansıyla başlayan eleme gecesi muhteşem gösterilere ve yarışmacıların kıyasıya mücadelesine sahne oldu. İşte benim stilim juri üyelerinin yarışmacıların stillerine verdiği puanlar sonucunda en düşük puanı alan Özden Cerrahoğlu ve yarışmacıların gitmesini istediği Çiğdem Çelik eleme heyecanı için podyumdaydı.

Bu iki isim için juri üyelerinin verdiği karara göre Özden Cerrahoğlu yarışmaya dolayısıyla da hayallerine veda eden isim oldu.

Özden Cerrahoğlu Eleme Anı

Özden Cerrahoğlu Kimdir? Biyografisi

İstanbul Beşiktaş’ta yaşayan ve buradan yarışmaya katılan Özden, İskenderunlu ve henüz 23 yaşında. Moda konusunda oldukça ilgili olan Özden, profesyonel anlamda da moda eğitimi almış bir kişi. En çok kombinlemeyi sevdiği ayakkabı çeşidi stiletto olan Cerrahoğlu’nun en çok beğendiği vücut bölgesi bacakları olurken, beğenmediği kısmı ise kulakları. Tarzı ile her yerde konuşulduğunu ve farklı stiliyle her daim dikkatleri üzerine çektiğini iddia eden Cerrahoğlu’nun en büyük hayali ise kendi markasını oluşturabilmek. Bunun dışında hayalleri arasında butik pastane açmak da bulunuyor.