İşte Benim Stilim 19 Mart Yıldız ve Çeki Alanlar

Sevilen moda yarışma programı İşte Benim Stilim‘de hareketli bir gün daha geride kaldı. Güzel performansların yanı sıra yarışmacılar arasında tartışmaların eksik olmadığı, yine juri üyelerinin yarışmacıları eleştirmekten çekinmediği bugün moda anlamında oldukça kaliteli performanslar sunuldu.

Sunulan podyum performanslarının ardından yarışmacılar İşte Benim Stilim juri üyeleri tarafından değerlendirildi. Sözü edilen değerlendirmelerin ardından Gülnihal Candan dışında tüm yarışmacılar yıldız aldı. Podyum performansı sırasında Kemal Doğulu tarafından   ‘Sen neyine güveniyorsun da rakiplerime baktığımda çok da ciddiye alıncak birşey görmüyorum dersin. Bu hafta herkesin senden daha çok yıldızı var. Tarz karnene bakıldığında sen sınıfta kaldın. Böyle giderse bende elenmen için senin adını yazarım’ ifadeleriyle eleştirilen Nihal bir de juriden yıldız alamayınca gözyaşlarına hakim olamadı. Juri üyeleri ise ağlama tarz gel diyerek Nihal’i sakinleştirmeye çalıştı.

iste-benim-stilim-19-mart-yıldız-alanlar

İşte Benim Stilim 19 mart yıldız alanlar dışında, Emel Özkızıltaş ise günün en iyi performansını göstermesinden dolayı işte benim stilim 19 mart çeki alan yarışmacı oldu. 1000 TL’lik çeki aldığı için çok sevinen Emel, Nur Yerlitaş’ın isteği üzerine onunla birlikte Demba Ba şarkısını söyledi.

Nur Yerlitaş ve Emel Demba Ba şarkısı dinleyin…

Yıldız alan yarışmacıların listesi: Emel Özkızıltaş, Gülay Hançer, Nazlı Hamarat, Özden Cerrahoğlu, Zeynep Öztürk, Çiğdem Çelik ve İlbilge Uzun.