İşte Benim Stilim 18 Mart Nazlı Hamarat

Moda yarışma programı işte benim stilim 18 mart tarihli yayını çok renkli durumlara sahne oldu. Bunlardan bir tanesi de Nazlı Hamarat‘ın performansıydı. Nazlı Hamarat bugün evlenme teklifi alma kıyafeti olarak hoş farklı bir kıyafet seçti.

Gelenek üzerine sunucu Öykü Serter ilk olarak işte benim stilim yarışmacılarının görüşlerini almak için onlara yöneldiğinde eleştiri okları çok farklı yerlere yöneldi. Nazlı’nın stilinden çok başka konulara yönelen yarışmacılar uzun bir tartışmaya sebebiyet verdi. İlk olarak Zeynep Öztürk‘ün tasarım konusundaki eleştirileri ve tasarım tartışmasının ardından Çiğdem Çelik‘in kanat hakkındaki tartışması başladı. Olayların uzaması üzerine konular juriye de taşındı.

işte-benim-stilim-18-mart-nazlı-hamarat

Yarışmacılar Nazlı Hamarat’ın tasarım konusunda sürekli ben tasarladım deyip başka yerden taklit yaptığı iddia edildi. Ancak, işte benim stilim juri üyeleri Kemal Doğulu ve İvana Sert bu konuya inanmadıklarını belirterek tartışmayı kapattı. Diğer kanat tartışmasında ise eleme gecesinde Nazlı’nın kullandığı kanatların ücretini ödemediği iddia edildi. Konuya ise Nur Yerlitaş açıklık getirmeye çalıştı. Tüm bu yaşananları işte benim stilim 18 mart nazlı hamarat videomuzdan izleyebilirsiniz.