İşte Benim Stilim 15 Mayıs Eleme Gecesi İzle

Bir haftayı daha geride bırakıp yıldız savaşlarından galip çıkan taçlı prensesleri belirlemenin ardından bir cuma günü klasiği olan eleme gecesi yaşandı. İşte Benim Stilim 15 mayıs eleme gecesi izle başlıklı videodan  ‘Unutulmaz Şarkıcılar’ konseptinde yarışmacılar neler sergiledi, yaşanan gelişmeler ve en önemlisi de elenen kim oldu öğrenebilirsiniz.

iste-benim-stilim-15-mayis-2015-eleme-gecesi-izle

iste-benim-stilim-15-mayis-2015-eleme-gecesi-izle

Bu hafta cuma günü ekranlara gelen eleme gecesinin konuk juri üyesi ünlü Türk futbol yorumcusu Sinan Engin olurken, sevilen şarkılarıyla geceye renk katan isim ise Grup Vitamin oldu. Eleme anına gelindiğinde ise performansıyla juriden en düşük puanı alan Cerem Güngüz ve yarışmacıların ismini verdiği Didem Ezgi Akın eleme heyecanını yaşadı. Son juri değerlendirmesinde ise eşitliği bozarak Cerem gitsin şeklinde oy vererek eleneni belirleyen Nur Yerlitaş oldu. Sonuç olarak 15 mayıs eleme gecesinde elenen isim Cerem Güngüz oldu. Diğer yandan Gülşah’ın performansı ise gecenin en iyisi seçildi.

iste-benim-stilim-15-mayis-elenen-cerem-gunguz

iste-benim-stilim-15-mayis-elenen-cerem-gunguz

İşte Benim Stilim Cerem Güngüz kimdir? sorusu için altı çizili yazıya tıklayınız.

 

Geceye damgasını vuran diğer gelişmeler ise Sinem Umaş cephesinde yaşandı. Muhteşem bir gelinlik gösterisi yapan Sinem kendisine uzun süredir evlenme teklif etmemesinden şikayet ettiği fotbolcu sevgilisinden süpriz evlenme teklifi bekliyordu. Ancak Sinem beklediği süprizi gerçekleştiremedi ve sevgilisi ona canlı yayında evlenme teklif etmedi. Tüm gelişmeleri aşağıdaki videodan keyifle izleyebilirsiniz.