İşte Benim Stilim 14 Şubat Eleme Gecesi İzle

Ekranların sevilerek izlenen moda yarışma programlarından biri olan İşte Benim Stilim yarışmacılarının kıyasıya mücadelesi ve juri üyeleri kadar eleme geceleriyle de dillerden düşmüyor. Renkli sovların ve müzik ziyafetlerinin yaşandığı eleme gecesi keyfini bugün İşte Benim Stilim 14 şubat eleme gecesi yayını ile sizlerle buluşturuyoruz.

iste-benim-stilim-14-subat-eleme-gecesi-full-izle

14 şubat 2015 tarihinde 22.00 yayınında her zaman ki gibi İvana Sert yaptığı Hip Hop gösterisi ile nefesleri kesiyor. Diğer yandan gecenin müzik ziyafeti ise Cem Belevi, Ayshe, Yankı Alper ve Simge’den geliyor. Öte yandan muhteşem gecenin konuk juri üyesi ise Ersin Korkut yorumlarını bizlerle buluşturacak.

Yarışmanın moda ve stil tarafından bahsetmek gerekirse 10 yarışmacı eleme gecesinde ‘Kostüm Partisi’ konseptiyle İşte Benim Stilim juri üyelerinin karşısına çıkıyor. Değerlendirmeden sonra ise en az puanı alan bir kişi hayallerine veda ediyor. İşte Benim Stilim 30. bölüm 14 şubat tarihli yayında yarışmaya veda eden isim Almila Kuruoğlu oluyor. Sözünü ettiğimiz tüm olayları ve yarışmacıların performanslarını izlemek ve izlerken de muhteşem bir eğlence yaşamak için İşte Benim Stilim 14 şubat eleme gecesi izleyin.