İşte Benim Stilim 10 Nisan Kim Elendi? 3. Sezon

Bugün yarışmacılar haftanın son performanslarını sergiledikten sonra büyük heyecan başlıyor, İşte Benim Stilim 10 Nisan eleme gecesi izle videosu sitemizde. İşte Benim Stilim 10 Nisan elenen kim? Özel süprizlerle dolu harika bir gece olacak ve stillerini konuşturup jüriden yüksek puan alarak elenmemeye çalışacaklar. Gecenin özel konukları ise Gökhan Keser ve Nihan Çilesiz olacak ve sevilen şarkılarını seslendirecekler. İvana Sert pop dans yaparak izleyenleri büyüleyecek.

iste-benim-stilim-10-nisan-eleme-gecesi-izle

Ve İşte Benim Stilim 10 Nisan eleme gecesinde büyük süpriz olarak Esra Erol jüri koltuğuna oturup yarışmacıların performanslarını değerlendirecek. bakalım İşte Benim Stilim 3. sezon eleme gecesinde ilk elenen isim kim olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Yayın bitiminde sizlere buradan İşte Benim Stilim 10 Nisan kim elendi açıklayacağız.

İşte Benim Stilim yeni sezonda ilk elenen isim Duygu Barazi oldu. 3. sezonun ilk eleme gecesinde performansıyla juriden en düşük puanı alan Neda eleme anı için sahneye çıkan ilk isim olurken, yarışmacılar ise Duygu’nun ismini verdi. Daha sonra jurinin kararına göre de yarışmadan ayrılan Duygu oldu.