İşte Benim Stilim 10 Nisan Eleme Gecesi

İşte Benim Stilim yarışmasının 3. sezonunun ilk eleme gecesi 10 nisan 2015 cuma gecesi saat 22:15’te ekranlara gelecek. Yarışmacılar 3. sezonun ilk elenen ismi olmamak hayallerine bu kadar kısa sürede veda etmemek için kıyasıya bir mücadele verecek. Ancak o korkulan an gelecek ve yarışmaya bir isim veda edecek. Bakalım İşte Benim Stilim 10 nisan elenen kim olacak?

Heyecan dolu geceye eleme gecelerinin bir klasiği haline gelen İvana Sert‘in ‘Pop Dans’ kategorisinde yaptığı dansı damgasını vuracak ve nefes kesecek. Gecede müzik şöleni yaşatacak isimler ise Nihan Çilesiz ve Gökhan Keser olacak. Ünlü şarkıcılar sevilen şarkılarını sizler için seslendirecek.

iste-benim-stilim-10-nisan-eleme-gecesi-izle

iste-benim-stilim-10-nisan-eleme-gecesi-izle

Geceye yorumlarıyla renk katacak ve fikirleri elenecek ismin belirlenmesinde önem taşıyacak konuk juri üyesi ise Esra Erol olacak. Esra Erol juri üyeleriyle birlikte ‘Sahnenin Yıldızı’ konseptinde kombinleriyle podyuma çıkan yarışmacıları değerlendirecek. İşte Benim Stilim 10 nisan eleme gecesi isimli tek parça videomuzu sitemizden izleyebilirsiniz.