İşte Benim Stilim 1 Mayıs Elenen Elçin Kayadibi

Yarışmanın 4. haftasını geride bıraktığımız bu gece İşte Benim Stilim 1 mayıs elenen Elçin Kayadibi oldu. ‘Bir zamanlar’ konsepti altında nostaljik kıyafetler ile podyuma çıkan yarışmacılar elenmemek için kıyasıya mücadele etti. Yarışmacıların juriden aldığı puanlar 20 ile 25 arasında değişen bol puanlı gecenin ardından iki yarışmacı 20 puan alarak gecenin en kötü performansı oldu.

eleme-heyecani-yasayan-iki-isim-tümay-ve-elcin-oldu

eleme-heyecani-yasayan-iki-isim-tümay-ve-elcin-oldu

Juri üyelerinden en düşük puanı alan iki yarışmacı Ezgi Ünal ile Elçin Kayadibi oldu. Ezgi hafta içinde 5 yıldız alarak taçlı prenses olduğu için ve Elçin’in ise hiç yıldızı olmadığı için eleme heyecanını yaşayacak ilk isim olarak Elçin sahnedeki yerini aldı. Diğer yandan İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarına fikirleri soruldu. Bunun sonucunda çoğunluğun Tümay Tali demesi üzerine eleme heyecanını yaşayacak ikinci isim belirlenmiş oldu.

iste-benim-stilim-1-mayıs-elenen-elcin-kayadibi

iste-benim-stilim-1-mayıs-elenen-elcin-kayadibi

Ezgi mi yoksa Tümay mı elenecek şeklinde yaşanan gergin bekleyişi juri üyelerinin kararı bozdu. Juri üyelerinin çoğunun Elçin’in ismini vermesi üzerine yarışmaya ve dolayısıyla da hayallerine veda eden isim İşte Benim Stilim Elçin Kayadibi oldu.

Elçin Kayadibi’nin Elenme Anı

 

Elçin Kayadibi Şenel Kimdir?

29 yaşındaki Elçin yarışmaya İstanbul’dan katılmış ve İstanbul’da yaşamaktadır. Güzel yarışmacı aslen Sivaslı’dır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Elçin, düzgün bir fiziğe, 1.82 cm boya sahiptir ve 40 numara ayakkabı giymektedir. Elçin meslek olarak Etiler’de oldukça ünlü bir güzellik salonunun sahibidir. Güzellik salonu işleterek hayatını devam ettiren Elçin televizyonlara da yabancı değildir. Bu yarışmaya katılmadan önce bir süre TV Em’de magazin programı sunmuş, iki adet dizide rol almış ve 2007 yılında ise Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Ancak güzellik yarışmasında derece almayı başaramamıştır.