İşte Benim Stilim 1 Mayıs Eleme Gecesi İzle

İşte Benim Stilim 1 Mayıs, İşte Benim Stilim 1 Mayıs eleme gecesi, İşte Benim Stilim 1 Mayıs eleme gecesi izle, İşte Benim Stilim 1 Mayıs eleme gecesi full izle, İşte Benim Stilim 1 Mayıs eleme gecesi full hd izle, İşte Benim Stilim 1 Mayıs eleme gecesi tek parça izle başlıklı aramalarınıza videomuzdan ulaşabilirsiniz.


Ekranların izlenme rekorları kıran moda ve stil yarışma programı İşte Benim Stilim bugün saat 22:15’te Tv 8 ekranlarında bir eleme gecesiyle karşınızda olacak. Eleme gecesinde neler yaşanacak ve yarışmaya veda eden isim kim olacak merak ediyorsanız sitemizden İşte Benim Stilim 1 mayıs eleme gecesi izleyebilirsiniz.

Bu akşam Tv 8 ekranlarında olacak 3. sezonun 4. eleme gecesinde konuk juri üyesi olacak olan Mahmut Tuncer programda oldukça renkli anlar yaşatacak. Yarışmacıların stillerine değerlendirmenin yanında, geceye şarkılarıyla da eşlik edecek olan Tuncer, Nurella’yla özdeşleştiği için ona bir kuş hediye ederek mutlu edecek ve diğer yandan müzik hayatında yaşadığı anılarını da ilk kez televizyona taşıyarak sevenlerine anlatacak. Ayrıca Mahmut Tuncer müzik hayatına başladığında çıkış şarkısını programda ilk kez seslendirecek. Son olarak Tuncer son zamanlarda rol aldığı reklam filminde canlandırdığı ‘baba’ karakterini de İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacıları, jurisi ve izleyicileri için sahneye taşıyacak.

iste-benim-stilim-1-mayıs-eleme-gecesi-izle

iste-benim-stilim-1-mayıs-eleme-gecesi-izle

Öte yandan Tuncer’in renkli anlar yaşattığı gecede yarışmacılar ise soğuk terler dökecek ve kıyasıya bir mücadelenin içinden galip çıkma en azından elenmeme mücadelesi verecek. Yarışmacıların stillerini kanıtlamaya çalışacakları bu geceki konseptleri ise ‘bir zamanlar’ temasında 60, 70, 80 ve 90’lı yıllar olacak. Podyum performanslarının ardından jurinin en düşük puan verdiği ve yarışmacıların ismini önerdiği iki isim eleme heyecanı yaşayacak ve bu iki isimden birisi yarışmaya veda edecek. Bakalım İşte Benim Stilim 1 mayıs elenen isim kim olacak? İşte Benim Stilim 1 mayıs elenen Elçin Kayadibi Şenel oldu.

İşte Benim Stilim 1 Mayıs Eleme Gecesi Fragmanı

İşte Benim Stilim 3. sezon bölümlerinin 4. haftasında geriye kalan 10 yarışmacıdan hangisinin eleneceği büyük merak konusu. Sözü edilen yarışmacılardan bazılarının 4 bazılarının ise hiç yıldızı yok. Bu haftanın koruma altına alınan taçlı prensesleri ise Şilan, Sima ve Ezgi şeklinde. Ancak taçlı prenses olmak elenmeyecekleri anlamına gelmiyor. Taçlar sadece yarışmacıların bu kişilerin isimlerini vermelerini önlüyor. Tüm seyirci heyecan dorukta gece saat 22:15’i bekliyor. Bu gece elenmemek için mücadele edecek 10 yarışmacı;

Cerem Güngüz

cerem-gunguz

cerem-gunguz

Yarışmanın iddialı bir diğer ismi Cerem Güngüz yarışmaya İzmir’den katılan bir yarışmacı olup 25 yaşındadır. Güzel yarışmacı 36 beden ve 1.72 boyunda. Yarışmanın başladığı ilk günlerden bu yana dikkat çekmeyi başaran İşte Benim Stilim Cerem Güngüz stil konusunda oldukça iddialıdır. Bu iddiasını ‘İzmir kadınının ne kadar tarz olduğunu tüm Türkiye’ye göstermek için geldim’ sözleriyle bir kez daha perçinliyor.

Cerem aynı zamanda eğitim anlamında da oldukça donanımlı bir yarışmacı. Ege Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunu olan güzel yarışmacı bir de stil anlamında kendini kanıtlamak istiyor. Aslında moda konusunda da deneyimsiz biri değil, sadece kendini ön plana çıkarmaya ihtiyacı var. Bunun içinde tek yolun İşte Benim Stilim‘in birincisi olmak olduğunu düşünüyor ve olacağına da inanıyor.

Cerem’in moda ve stil anlamındaki deneyiminden kısaca bahsetmek gerekirse daha önce mankenlik yapmış olduğu ilk etapta karşımıza çıkan bilgilerden. Ayrıca Cerem televizyonlara da yabancı değil çünkü daha önce ‘Bana Herşey Yakışır‘ programına katılmış.

Didem Ezgi Akın

iste-benim-stilim-didem-ezgi-akin

iste-benim-stilim-didem-ezgi-akin

3. sezon yarışmacılarından oldukça kendine güvenen bir diğer isim olan Didem Ezgi Akın aynı zamanda yarışmanın en geç yarışmacılarındandır. İşte Benim Stilim Didem Ezgi Akın yarışmaya İstanbul’dan katılmış olup 19 yaşındadır. Yarışmaya katılma nedeni olarak farklı bir stili olduğu için tarzına güvenmesini gerekçe gösteren Didem büyük ödülü alacağına eminim diyebilecek kadar da çok iddialı bir isim. Eğitimine devam eden güzel yarışmacı şu anda Çocuk Gelişimi Bölüm’ünde okuyor. Oldukça hırslı olan yarışmacı kendini müzik alanında da iddialı bulduğunu söylemesinin üzerine yarışmada şarkı söylemiş ancak pek de ses konusunda başarılı bulunmamıştı.

Elçin Kayadibi Şenel

elcin-kayadibi-senel

elcin-kayadibi-senel

3. sezon yarışmacıları arasında iddialı isimlerden bir tanesi de Elçin Kayadibi Şenel‘dir. Güzel yarışmacı ‘Stil nasıl olunur Türkiye’ye göstermeye geldim’ gibi bir ifade kullanabilecek kadar iddialı bir şekilde yarışmaya katılmıştır. Yarışma boyunca gerek güzel fiziği ve stili gerekse de güler yüzü ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran bir yarışmacıdır. Elçin Kayadibi Şenel kimdir? fanlarına bilgi verelim. 29 yaşındaki Elçin yarışmaya İstanbul’dan katılmış ve İstanbul’da yaşamaktadır. Güzel yarışmacı aslen Sivaslı’dır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Elçin, düzgün bir fiziğe, 1.82 cm boya sahiptir ve 40 numara ayakkabı giymektedir. İşte Benim Stilim Elçin Kayadibi Şenel meslek olarak Etiler’de oldukça ünlü bir güzellik salonunun sahibidir. Güzellik salonu işleterek hayatını devam ettiren Elçin televizyonlara da yabancı değildir. Bu yarışmaya katılmadan önce bir süre TV Em’de magazin programı sunmuş, iki adet dizide rol almış ve 2007 yılında ise Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Ancak güzellik yarışmasında derece almayı başaramamıştır.

Ezgi Ünal

ezgi-unal-iste-benim-stilim

ezgi-unal-iste-benim-stilim

Yarışmaya katıldığından bu yana çok sessiz olan ve yaşanan tartışmalara pek katılmayan Ezgi Ünal yarışmaya ilk katıldığında dengesiz bir kişiliğe sahip olduğunu belirtmişti. Ancak yarışma sırasında henüz bu dengesizliği göremedik. Ezgi, Sanat tarihi eğitimi almış ve oyuncu olmayı tutku derecesinde istiyor. Yarışmaya katılma amacı ise ünlü olarak oyuncu olma fırsatı yakalama ihtimalini güçlendirmek.

Mihriban Akgül

mihriban-akgul-iste-benim-stilim

mihriban-akgul-iste-benim-stilim

3. sezon yarışmacılarından biri olan Mihriban Akgül 21 yaşında ve İstanbul doğumludur. Mihriban, her ne kadar İstanbul’da doğmuş olsa da aslen Özbek bir anne ve Erzurumlu bir babanın çocuğudur. Bu nedenle de çekik güzel olarak güzelliğiyle olduğu kadar fiziği ve çevikliği de öne çıkmaktadır. Eğitimine şu anda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Psikoloji Bölümünde devam eden güzel yarışmacı stiline oldukça güvenmektedir. Ayrıca spikerlik eğitimi de alıyor. Mihriban’ın moda ile profesyonel anlamda bir ilgisi olmayıp, stil sahibi olmayı kendine ilke haline getirmiş bir kişidir. Ayrıca okulundan arta kalan vakitlerde de diksiyon dersi alarak stili ile duruşunu doğru bir şekilde ayarlamak isteyen yarışmacı yarışmada oldukça iddialı olduğunu da belirtmekten çekinmemektedir. İddialı yarışmacı kalbinden ve karakterinden asla ödün veremeyeceğini belirterek yarışmaya ilk geldiği gün ‘İddialıyım ancak kalbimle ve karakterimle birinci olmak istiyorum’ ifadelerini kullandı.

Gülşah Yılmaz

Gulsah-Yilmaz-iste-benim-stilim

Gulsah-Yilmaz-iste-benim-stilim

Yarışmada stil konusunda dalgalı bir geçmişi olan Gülşah Yılmaz, 32 yaşındadır. Gülşah modacı ve stiling uzmanı olarak yarışmaya katılan tek isim. İşi de moda olan Gülşah’ın yarışmaya katılma amacı da doğal olarak moda dünyasına kendisini kanıtlamak.

Sima Şerafettinova

Sima-serafettinova-iste-benim-stilim

Sima-serafettinova-iste-benim-stilim

Yarışmanın en küçük isimlerinden olan Sima Şerafettinova sivri kişiliği nedeniyle tartışmaların ana kaynağı olarak öne çıkıyor. Sima stili konusunda iddialı olmasına rağmen ilk haftalar bunu pek de gösteremedi. Ancak son hafta Azeri yarışmacı 5 yıldız alarak eleme gecesinde oldukça şanslı yarışmacılardan oluyor.

Diğer yarışmacılar ise sürekli stilingçi tutmasıyla eleştirilen Tümay Tali, Nuralla’nın maralım dediği Şilan Makal ve daha önce gelinim olurmusun isimli yarışmadan tanıdığımız Sinem Umaş. Bakalım hakkında bilgi verdiğimiz bu 10 yarışmacıdan hangisi yarışmaya ve hayallerine veda edecek? Bugün sitemizden hem canlı olarak hem de yarışmanın ardından eklediğimiz videodan takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim 1 Mayıs Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 1 mayıs elenen Elçin Kayadibi Şenel oldu.