Atv’nin yeni dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz her bölümü reyting rekorları kırmaya devam ediyor, iyi bir izleyici kitleyicisi olan dizide bu hafta neler yaşandı? Geçtiğimiz 9. bölümde Ünal Kaplan Cemal ile Hızır Çakırbeyli’nin arasında olan kan davasının bitmesi için ve herhangi bir tatsızlık yaşanmaması için veliahtı Alparslan’ı çağırmıştı. Cemal’in Çakırbeyli ailesine yapmış olduğu ağır hareketleri kaldıramayan Alparslan 3 kurşunla Cemal’i toplantı masasında öldürmüştü. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. bölüm izle neler yaşandı göz atalım.

Eskiya-Dunyaya-Hukumdar-Olmaz-10.-Bolum-Ozeti

Eskiya-Dunyaya-Hukumdar-Olmaz-10.-Bolum-Ozeti

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. bölüm özetine gelecek olursak, Ünal Hızır’ı evine çağırır ve yeğenin yapmış olduğu davranıştan dolayı ölüm emrini verdiğini ve ya kendi kafana sıkarsın ya da bütün aileni öldürürüm der. Bu sırada Alparslan’la görüşmeye giden kızının bulunduğu ev Savaş’ın adamları tarafından taranmaya başlar ve gelen telefon üzerine Hızır’la Ünal hemen yola çıkarlar. Faruk’la beraber çatışan Alparslan’a devlet adamı adamları da yardım eder ve yara almadan kurtulurlar. İlyas iyileşmiştir ve evde istirahat etmektedir, sevgilisi Esra eve bir fırsatını bularak gelir ama Hayriye ananın ziyaret için eve gelmesi ortamı gerer. Nazlı’nın evine hırsız gibi girerek onu öldürmek isteyen Dursun’un karısı Çakırbeyli’lerin evine gelerek Hızır ve Meryem’le kocasının uzun zamandır eve gelmediği hakkında yardım ister. Bu durum Meryem’in planladığı gizli sırrının açığa çıkmasını sağlama riski olduğundan endişeye kapılır.

eskiya-dünyaya-hukumdar-olmaz

eskiya-dünyaya-hukumdar-olmaz

Tekrar toplantı yapan Ünal Kaplan masada Alparslan’ın kızının hayatını kurtardığını ve aralarında yaşanan olayların unutulmasını ve de konunun kapandığını söyler. Savaş’ın kellesini masaya getirtten Ünal, bundan sonra yeni liderin Hızır Çakırbeyli olduğunu söyler.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. Bölüm Fragmanı İzle