Bugün Yıldız Benim 27 Mart Eleme Günü İzle

Bugün Yıldız Benim yarışmasının ilk eleme günü 27 mart tarihli yayında gerçekleştirildi. Yarışmaya ve hayallerine bir kişi veda ederken, hafta içi aldığı puanların üzerine bugün puan ekleyen bir kişi de haftanın birincisi olarak 2000 TL’lik çekin sahibi oldu. Bu kişileri açıklamadan ve Bugün Yıldız Benim 27 mart eleme günü izle videosunu sizlere sunmadan önce biraz yarışmada olanlardan sizlere bahsedelim.

Öncelikle yarışmaya başlamadan önce aşağıdaki Bugün Yıldız Benim yarışmacılarının son durumlarını gösteren tablo ekranlara geliyor. Puan tablosuna göre haftanın en iyileri 21 puanla Rüya, 19 puanla İris ve 18 puanla Didem.

bugün-yıldız-benim-27-mart-eleme-günü-puan-tablosu

Tüm yarışmacılar performanslarını sergiledikten ve bu puan tablosuna yeni puanlarını ekledikten sonra çeki alan isim ve yarışmaya veda eden isim belli oldu. Bunun dışında yarışmaya Songül Karlı da şarkılarıyla eşlik etti. Performansların ardından görüldüğü gibi haftalık puanlar son eleme gününde en az puan alan isim olarak değişmesine rağmen, haftanın birincisi anlamında değişmiyor.Eleme günü puan tablosu şu şekilde değişiyor;

bugün-yıldız-benim-27-mart-son-puan-tablosu

Puan tablosundan da anlaşıldığı üzere eleme heyecanı yaşayacak ilk isim en düşük puanı alan Sinem oluyor. Diğer yandan yarışmacıların belirlediği Burcu eleme için ikinci aday isim oluyor. Ardından Bugün Yıldız Benim juri üyelerinin elediği isim ise Sinem oluyor ve yarışmacı yarışmaya dolayısıyla da hayallerine veda ediyor.

bugün-yıldız-benim-27-mart-elenen-isim

Bugün Yıldız Benim 27 Mart Eleme Günü Full İzle