Ayşegül Doğan Survivor 2016 Yarışmacısı

Acun Medya’nın kanalı olan TV 8 ekranlarının en çok izlenen programı Survivor All Star ve reyting rekorları kıran gündüz kuşağı programı İşte Benim Stilim 3. sezon geçtiğimiz haftalarda final yaparak sezon tatillerini yapmak üzere ekranlardan ayrıldılar. Ancak ekranlara veda ettikleri sezon finali gecesinde İşte Benim Stilim All Star olarak geri döneceğini, Survivor ise Survivor 2016 olarak devam edeceğinin müjdesini verdi. Bunun üzerine her iki yarışmanın fanları da merakla yarışmacı listelerinin belirlenmesini beklemeye başladı.

aysegul-dogan-survivor-mi-yoksa-iste-benim-stilim-yarismacisimi

aysegul-dogan-survivor-mi-yoksa-iste-benim-stilim-yarismacisimi

İBS All Star yarışmacılarının belirlenmesi için halk oylaması devam ederken basın kuruluşları tarafından muhtemel listeler de belirlenmeye başlandı. 3 sezonun en iyilerinin yarışacak olduğu yarışma için eski yarışmalarda basın açıklamalarında ve yorumlarda bulunuyorlar. Konu hakkında yorum yapan isimlerden biri de 1. sezon yarışmacılarından Ayşegül Doğan olmuştu. Doğan katıldığı bir televizyon kanalında All Star’a çok katılmak istediğini hatta yarışmadan ayrıldığı günden itibaren all star olacağını bildiğini ve onun için hazırlandığını söylemişti. Doğal olarak bu açıklamaların ardından izleyicilerin aklında Ayşegül’ün kesinlikle anlaşma sağlanan yarışmacılardan olduğu görüşü yerleşti. Ta ki, Survivor 2016 Ünlüler listesi bazı haber kaynaklarında yayınlanana kadar.

Geçtiğimiz günlerde hatırı sayılır birkaç haber sitesinde Ayşegül’ün 2016 yılında ekranlarda olacak Survivor programının ünlüler listesinde olduğu ve kendisiyle anlaşma sağlandığı haberi yer aldı. Bu durumda Ayşegül yeni sezonda İBS all star mı yoksa Survivor’da mı yarışacak kafaları bir hayli karıştırdı. Çünkü güzel yarışmacının her iki yarışmada da bulunması imkansız görünüyor.