Aşk Yeniden 7. Bölüm 24 Mart Full İzle

Ekranların ilk bölümünden dolayı çok sevilen ve merakla izlenen dizisi ‘Aşk Yeniden‘ bugün yeni bölümüyle 21:00’da Fox TV‘de ekranlara geliyor. Büyük gelişmelerin yaşanacağı Aşk Yeniden 7. bölüm 24 mart full izleyebileceğiniz gibi tüm bölümü içeren video eklenene kadar Aşk Yeniden 7. bölüm canlı izleyebileceğiniz linki de yayınlıyoruz.

ask-yeniden-7.-bolum-24-mart-full-izle

Bilindiği gibi geçen bölüm yani 6. bölümde Zeynep ve Fatih güzel bir balayına gitmişler ve çocuklarıyla birlikte birbirlerine aşık olmaya başlamanın tadını çıkarıyordu. Ancak, bu mutlu günler bu bölümde bir hayli geride kalacağa benziyor. Çünkü Zeynep’in eski sevgilisi ve çocuğunun babası Türkiye’ye geri dönüyor. Bunun üzerine Zeynep balayından İstanbul’a dönme kararı alıyor. Zeynep’in babasının durumu anlamaması için Ertan ile görüşmenin tek yol olduğunu anlayan Fatih’te Zeynep’le gitmeye karar alıyor.

Ertan’la konuşmasının ardından kafası çok karışan Zeynep bu zorlu süreci atlatmak için malikaneden bir süre ayrılmaya karar verir. Zeynep’in kafasının karışma sebeplerinden bir tanesi de Ertan’ın Zeynep’e yeniden başlamayı teklif etmesidir. Bu gelişmelerden en çok rahatsız olan ve kıskançlık krizlerine giren ise Fatih’tir. Diğer yandan Zeynep’in annesi de şirketi alma çabalarına girişecektir.

Aşk Yeniden 7. Bölüm 24 Mart Fragmanı

Aşk Yeniden 7. Bölüm Full İzle

VİDEO HAZIRLANIYOR.