Her geçen yeni gelişmeler yaşanan ve stil konusunda çok iddialı olan ve bunu izleyici kitlesi ile kanıtlamış yarışmada yer alan İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan Diskalifiyemi Oldu Ayrıldımı? Geçtiğimiz günde bölüm çekimlerine katılmayan ve izleyicinin merakla sorduğu sorulara cevap verdi.

Nazlı Kayaaslan elendimi, Nazlı Kayaaslan diskalifiyemi oldu, Nazlı Kayaaslan neden yarışmada yok, Nazlı Kayaaslan yarışmada ayrıldımı, Nazlı Kayaaslan evleniyormu vb soruların cevabına programın sunucusu Öykü Serter bu konuda henüz bilgimiz yok yarışmacıdan bilgi geldiği zaman izleyici ile paylaşacağız açıklamasında bulundu.

nazli_kayaaslan_instagram_fotolari

nazli_kayaaslan_instagram_fotolari

Sosyal medya hesabından evleneceğine dair yazı paylaşan Nazlı Kayaaslan kendisine çok fazla soru sorulması üzerine bir açıklama paylaştı.

“Herkese merhaba… İlk başta jüri üyeleri tüm yapım ekibi ve özellikle de Demet ve Caner Erdem’ e çok teşekkür ederim. Yarışmadan ayrılma nedenim evlilik kararı aldığım için artı bazı yarışmacılardan aldığım boş iftiralar ve gereksiz konuşmalar da bunun önemli bir parçasıdır. yarışmayı yarışmanın gerektirdiği kurallar içerisinde yarıştım her zaman ve ayrılmak istediğimde tazminatımı ödedim. Tekrar Production House ve Caner Erdem’ e teşekkürler. Bu arada şunuda açıklamak isterim, Ümit Akbulut’la yeni tanışmadım 6 sene önceden tanıdığım biri ve 1 ay önce evlilik kararı aldık. Sponsorluk ilişkisi diye yazılmasından rahatsızlık duyuyorum ve böyle bilinmemesini rica ediyorum. Bütün fanlarımdan ve sevenlerimden çok özür diliyorum. Desteğinizi hiç eksik etmediniz hep yanımda oldunuz amacım sizi yarı yolda bırakmak değildi ama üzülmemide istemessiniz diye düşünüyorum ve sizi çok seviyoruumm.”

Nazli-Kayaaslan-instagram

Nazli-Kayaaslan-instagram

NAZLI SULYAN KAYAASLAN İNSTAGRAM HESABI

https://instagram.com/nazli_kayaaslan/

iste-benim-stilim-all-star-nazli-kayaaslan-diskalifiyemi-oldu-neden-ayrildi

iste-benim-stilim-all-star-nazli-kayaaslan-diskalifiyemi-oldu-neden-ayrildi