5 Eylül Eleme Gecesinde Eleme Potasındaki İsimler

Sevilen ve izlenme payı oldukça yüksek olan İşte Benim Stilim yeni format ve yeni kurallarla yeni sezonda geçen sezonların en iyilerinin yarışacağı İşte Benim Stilim All Star olarak geçen hafta başlamıştı. Podyumda verilen bir haftalık mücadelenin ardından eleme gecesi geldi çattı. Bu akşam eleme gecesi saat 20.00’da TV 8 ekranlarına gelirken aynı zamanda İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle 5 eylül başlıklı yayından sitemizden de canlı izlenebilecek. Konuk jurinin Fatih Ürek olacağı gecede yarışmacılar ‘kostüm partisi’ konseptinde podyuma çıkacak. Merak edilen konuların başında ise ilk eleme gecesinde hangi ismin yarışmaya veda edeceği…

iste-benim-stilim-all-star-ilk-hafta-eleme-potası

iste-benim-stilim-all-star-ilk-hafta-eleme-potası

Programın yeni kurallarına göre hafta içi hergün jurinin yaptığı değerlendirmeler ve puanlama sonucunda en düşük puanı alan 3 yarışmacı üzgün surat rozetini takmak üzere jurinin karşısına tekrar geçiyor. Bu 3 isimden juri verdiği ortak kararla 2 kişiyi kurtarıyor ve geriye kalan bir yarışmacı ise rozetin sahibi oluyor. Bu şekilde hafta içinde toplam 5 kişi üzgün surat rozeti alıyor ve eleme gecesinde de eleme potasındaki bu 5 kişiden yine juri tarafından seçilen 3 kişi elenmeme mücadelesi veriyor.

iste-benim-stilim-all-star-yarismadan-kim-elenecek

iste-benim-stilim-all-star-yarismadan-kim-elenecek


Kuralları bu şekilde açıkladıktan sonra 5 eylül eleme gecesinde eleme potasındaki isimleri sizlere açıklıyoruz. Hafta içinde eleme potasına girenler Nihal Candan, Ezgi Ünal, Emel Özkızıltaş ve iki rozet ile Maria Surina olmuştu. Ardından son gün yapılan juri değerlendirmesinde Ezgi kurtarılarak potadan çıkarıldı. Geriye kalan 3 isim ise bu gece elenmemek için mücadele verecek. Bakalım sözü edilen 3 isimden hangisi yarışmaya veda edecek.